Kurz polibků ♥

8. listopadu 2008 v 14:32 | P3trush3♥ |  ♥OsTaTnÍ♥
První opravdový polibek je něco jako křest ohněm. V každém případě člověk vstupuje do neprobádané oblasti, kterou ať chce nebo nechce musí prozkoumat sám na vlastní pěst… nebo vlastně pusu! Nezáleží na tom, jestli se jedná a ten úplně první polibek v životě nebo o první polibek s novým partnerem. V obou případech je to přece POPRVÉ!
Jak ale líbat, aby z vás byl váš miláček na větvi? Mají se první milostné polibky podobat rozechvělým dotekům, nebo by měly prozradit vaši vášnivou a temperamentní povahu? Těžko říct, ale s novým průvodcem na SLEČNĚ můžeš nalézt spoustu dobrých rad a líbacích tipů!
Nejdříve ze všeho se budu věnovat CHYBÁM V LÍBÁNÍ, jichž se zamilovaní často dopouštějí, ale vlastně o nich ani nevědí…

OD TOHOHLE RUCE PRYČ!

  • NEKOUSAT! - Pokud tě tvoje drahá polovička přímo nevyzve, abys klidně vystrčila zoubky, protože to má rád, raději si ponech projevy vášně na příště, až bude atmosféra oněco uvolněnější. Cucfleky a podobné "okrasné" záležitosti mohou být někdy pěkně nepříjemné…
  • PROJEV SE! - Nechce se ti hned "skočit" na divokou francouzštinu? Raději svého miláčka upozorni dopředu. Není nic horšího, než předstírat mrtvého brouka a občas jen tak mrtvolně plácnout jazykem do prostoru! Buď a nebo!
  • KOUZLA SE RTĚNKOU - Málokterý kluk by hořel nadšením z toho, že vypadá jako klaun! Takže pokud se bez rtěnky jednoduše nedokážeš obejít, používej takovou, která na tvářích tvého kluka nezanechá viditelné následky!
  • PŘÍLIŠ MOKRÉ POLIBKY - Nechceš, aby si tvůj kluk těsně po líbání připadal, jako by si to právě "rozdal" s podvraťákem své stoleté sousedky? Příliš uslintané líbání není to pravé ořechové - je to jednoduše nechutné!
  • ČESNEKOVÉ ORGIE - Nejen česnek zanechává v ústech nepříjemný odér. Podobně zajímavé vlastnosti má i cibule a různé druhy sýrů. Tady platí jediné - když už to musí být, tak oba!
  • RYCHLEJŠÍ VYHRAJE! - Ale pomalejší pravděpodobně vezme nohy na ramena! Příliš rychlé pohyby jazykem mohou toho druhého pořádně rozladit.
  • COPAK BYLO NA VEČEŘI? - Asi by ses sama cítila trapně, kdyby se uprostřed líbání tvůj kluk odlepil od tvůj rtů se slovy: "Jé, zlatíčko, papalas klobásky s hořčicí, viď?". Mysli na to, určitě ani ty nepotřebuješ vědět, co si dal tvůj miláček na véču!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama